info@irandebit.com  (021) 26853478 - 26853487

تحریم های یک سویه مالی بر علیه میهن عزیزمان، سیستم های نقل و اتنقالات پولی بین المللی را سالها دچار مشکل گردانید. این وضعیت همانند بسیاری از شرایط دیگر در حیطه های مختلف، محیط مناسبی را جهت سواستفاده و کلاهبرداری از بسیاری از هموطنان عزیزمان را محیا گـردانیـد، مضـافـا” آن عـده از فعالیـت های مالی بین المللی که توسط عـده ای از شرکـت های معتبر در داخل انجـام می پذیرفت از محدودیت های بسیاری برخوردار بود و هست.

ایران دبیت با بهره گیری از تجربه ۱۰ ساله تیم اجرایی خود در کشور انگلستان، مفتخر است که اعلام نماید هم اکنون خدمات گسترده مالی خارجی خود را در قالـب صـدور مستـر کارت فیزیکی انگلستـان، پیـاده سـازی پایانه های فروش بین المللی ( POS ) ، انجام خدمات آنلایـن مالی، ایجـاد حساب های کاربری و افتتاح حساب های بانکی حقیقی و حقوقی و بسیاری از خدمات منحصربفرد دیگر در کشور در اختیار بازرگانان و صاحبان کسب و کار مرتبط با سیستم های ارزی قرار می دهد.
با طیفـی گستـرده از مجموعـه خدمات مالـی خارجی در کشوریکی از منحصربفردترین خدمات ایران دبیت، علاوه بر صـدور مستـر کارت های دارای استانـدارد روز اروپـا، ارائه خدمـات پایانه های فروش بین المللـی یا همـان POS بصـورت متصـل به حساب خارجی فرد حقیقی یا حقوقی می باشد.در کنار این خدمات، راهکارهای سازمانی با مزایا و امتیازات خاص برای بانک ها، وزارت خانه ها و سازمان های بزرگ دولتی در نظر گرفته شده است که این خدمات تماما” با توجه به نیاز سنجی و لزوم ارائه این نوع خدمات جهت سازمان ها، ارائه خواهند گردید.

ما بر این باوریم که ایرانی، لایق بهترین خدمات است. با این رویکرد، فعالیت های خود را اجرایی نموده ایم و با تیمی قدرتمند، مسلط و کاردان در حوزه سیستم های مالی بین المللی در لندن و تهران، بهترین سروریس های مالی ممکن را به هم میهنان عزیزمان ارائه می دهیم.