info@irandebit.com  (021) 26853478 - 26853487

ایران دبیت برای نخستین بار کشور در قالب یک نمایندگی رسمی از بزرگترین ارائه دهنده سیستم های مالی الکترونیک، کارتهای بین المللی بانکی و پایانه های فروش، اقدام به ارائه خدمات با پشتیبانی فارسی در این حوزه نموده است. کارت خوان های ایران دبیت تماما” بین المللی و وایرلس می باشند و از هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برخوردار نیستند. دریافت دستگاه POS دارای شرایطی است که توضیحات آن به صورت زیر تقدیم حضور گردیده است.

POS برای فروشگاه ها

این وسیله در فروشگاه های مستقر در هتل ها، فرودگاه های بین المللی، مناطق آزاد، فروشگاه های صنایع دستی و کلیه فروشندگانی که در تماس با توریست های خارجی هستند الزامی و بسیار کارآمد می باشد. اغلب توریست ها به دلیل محدودیت منابع مالی ریالی، از اضافه خرید صرف نظر می نمایند در صورتی که با استفاده از این کارت خوان ها می توانند به راحتی از کارت های اعتباری خود یا همان Credit Card مبادرت به خرید به میزان مورد نظر خود نمایند.

POS برای بانک ها

بانک ها از این پس قادر خواهند بود که تبادلات و نقل و انتقالات ارزی خود را از طریق کارت خوان های ایران دبیت به صورت متصل و یکپارچه با حساب های ارزی خود در خارج از کسور انجام داده و کلیه خدمات ارزی مورد نیاز مشتریان خود را که از طریق این پایانه های فروش صورت می پذیرند، بدون محدودیت زمانی و مکانی به آنان ارائه دهند. همچنین بانک ها، خود قادر خواهند بود به عنوان یکی از مراکز توزیع و خدمات کارت خوان های بین المللی، این سرویس را به مشتریان خود ارائه نمایند.

POS برای شرکت های بین المللی

شرکت های چند ملیتی یا آن دسته از شرکت های بزرگ داخلی که مبادلات خارجی دارند و به طور کل به هر نحو ممکن از مبادلات ارزی استفاده می نمایند می توانند از دستگاه های کارتخوان ایران دبیت، متصل به حساب خارجی همان شرکت، همراه با درگاه پرداخت آنلاین PayPal استفاده نمایند.

POS برای تجار و بازرگانان در سفر

کارت خوان های وایرلس ایران دبیت، فرصتی بی مانند در اختیار آندسته از افراد حقیقی قرار می دهد که در طول سفرهای خارجی خود نیاز به دریافت وجه به صورت غیر نقد و خارج از سیستم حوالجات مالی معمول بانکی دارند. این دستگاه ها همراه با یک سیم کارت بین المللی عرضه شده و در همه نقاط دنیا قابل استفاده خواهند بود.

POS برای هتل ها

دستگاه های کارتخوان بین المللی یا (  International Point Of Sales ) همانند سیستم های داخل کشور عمل می نمایند. تنها با این تفاوت که از این پس جامعه محترم هتل دار کشور قادر خواهند بود تا از کارت خوان های بین المللی در هتل خود استفاده نموده و توریست های غیر ایرانی مقیم در هتل ها می توانند به راحتی از سیستم های POS متصل به درگاه های پرداخت بین المللی استفاده نمایند.

POS برای آژانس های مسافرتی

آژانس های مسافرتی، خصوصا” آندسته از دفاتر خدمات مسافرتی که تورهای داخلی برای خارجیان فراهم می نمایند می توانند از کارت خوان های بین المللی ایران دبیت جهت ورود به سیستم دریافت ارزی و اخذ مبالغ غیر ریالی استفاده نمایند. بدین منظور می توان جهت تکمیل سیستم دریافت مبالغ ارزی ، ضمن فعال سازی دستگاه های کارت خوان در محل آژانس ، سیستم درگاه بین المللی PayPal را نیز برای این دفاتر راه اندازی نمود.

شرایط و ضوابط استفاده از سیستم های بین المللی POS

* این دستگاه به اشخاص حقیقی ارائه نمیشود
* هر شخص حقوقی تنها تا ۱۰ عدد دستگاه میتواند درخواست دهد.
* محل دقیق قرار گیری دستگاه به هیچ عنوان نباید تغییر کند
* در صورت عدم استفاده از دستگاه ظرف سه ماه به صورت متمادی دستگاه جمع آوری خواهد شد.
* جهت دریافت هر دستگاه معمولی مبلغ ۱۰۰۰ پوند و هر دستگاه بی سیم مبلغ ۲۰۰۰ پوند ضمانت ارزی باید قرارداده شود.
* در صورت هرگونه آسیب دیدگی دستگاه حتی جزئی مبلغ ضمانت به نفع ارائه دهنده دستگاه ضبط خواهد شد.
* جهت نصب دستگاه مبلغ ۵۰ پوند هزینه دریافت خواهد شد و خدمات ماهیانه دستگاه به صورت رایگان خواهد بود.
* دستگاه تنها کارتهای مگنت و پین اند چیپ را میپذیرد
* دستگاه قابلیت پذیرش پرداخت های Contactless را ندارد.
* در صورت استفاده از دستگاه حتما مشتری باید رمز عبور خود را مستقیما وارد نماید و رسید دریافتی را نیز امضاء کند.
* در صورت ارائه خدمات به مشتری حتما باید کارت شناسایی مشتری مشاهده و با اسم روی کارت تطبیق داده شود.
* دستگاه تنها کارتهای Visa از هر نوع، Master از هر نوع و American Express از هر نوع را میپذیرد.
* امکان استفاده از دستگاه برای پرداختهای بدون پین مقدور نیست.
* کلیه مشتریانی که از کارت خود در دستگاه شما استفاده کرده اند میتوانند درخواست بازگشت پول خود را بنمایند لذا اخذ امضاء در رسید فوق بسیار مهم میباشد و این امضاء باید مطابق با امضاء پشت کارت باشد.
* در صورت تمایل به برگرداندن وجه یک مشتری میتوانید این کار را از طریق پنل خود و یا دستگاه انجام دهید و وجه فوق مطابق قوانین بین المللی ظرف ۳ الی ۷ روز کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد و این عمل به صورت اتوماتیک میباشد، به محض عودت وجه نمیتوانید دوباره آن را به حساب خود برگردانید.
* کارمزد خرید از دستگاه های پوز ۳.۹۵ درصد میباشد که از مبلغ پرداخت شده کسر خواهد شد و به حساب شما واریز میگردد.
* حداقل مبلغ تسویه حساب معادل ۱۰۰۰ پوند، ۱۵۰۰ دلار و یا ۱۴۰۰ یورو خواهد بود. برای مبالغ کمتر از این هر سه ماه یکبار میتوانید درخواست تسویه حساب نمایید.
* اولین تسویه حساب دستگاه ظرف ۱۰ روز انجام خواهد شد و پس از آن تسویه حساب ها ظرف ۵ روز کاری انجام خواهد شد.
* به درخواست دارنده دستگاه، میتوان مبلغ تسویه حساب را به حساب ایران و یا هر کشور اروپایی واریز کرد.
* مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال معادل ۱۰ هزار پوند به صورت چک و یا سفته توسط دارنده دستگاه باید به ما پرداخت شود تا در صورت سوء استفاده از دستگاه و نیاز مشتریان به ریفاند آن را تضمین نماید.
* در صورتی که موجودی شما برای ریفاند به مشتری کافی نباشد ۲۴ ساعت وقت خواهید داشت تا موجودی خود را تکمیل نمایید در غیر این صورت دستگاه شما غیر فعال شده و تا زمان تسویه حساب غیر فعال خواهد بود.
* در صورت عدم تسویه حساب شما برای پرداخت مبلغ ریفاند ظرف ۱۰ روز ضمانت نامه شما مورد اجرا قرار خواهد گرفت.
* حداقل مبلغ استفاده از دستگاه ۲ دلار (یا معادل ارزی آن) و حداکثر استفاده از آن ۳۰۰ دلار میباشد.
* در صورت تمایل به استفاده از دستگاه برای مبالغ بالای ۳۰۰ دلار کارمزد آن ۴.۹۵ درصد میباشد.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.